hollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hollywood

los angeles en son bomba haberler paylaşım yeri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Miley Cyrus, "İşimin kalitesi konuşulsun" dedi.

2 posters
YazarMesaj
qizemiley
Üye
Üye
qizemiley

Miley Cyrus, "İşimin kalitesi konuşulsun" dedi. Empty
MesajKonu: Miley Cyrus, "İşimin kalitesi konuşulsun" dedi.   Miley Cyrus, "İşimin kalitesi konuşulsun" dedi. Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 10:41 pm

Miley Cyrus, "İşimin kalitesi konuşulsun" dedi. 677779606250

'Hannah Montana' dizisinin genç yıldızı Miley Cyrus, Harper's Bazaar dergisinin şubat sayısına konuştu. "Benim işim iyi bir örnek olmak değil! Sadece işimi adam gibi yapmaya çalışıyorum! Hayranlarımın ebeveyni olacak değilim!" diyen genç yıldız, bu yönde baskılardan rahatsızlık duyduğunu söyledi. Çok genç olduğunu söyleyen
qizemiley
Üye
Üye
qizemiley

MesajKonu: Geri: Miley Cyrus, "İşimin kalitesi konuşulsun" dedi.   Miley Cyrus, "İşimin kalitesi konuşulsun" dedi. Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 11:06 pm

mileyimmde röpörtajlarda pek bi sıkılıo aneeeeğmm xDee
fulden <3 justin
Admin
Admin
fulden <3 justin

MesajKonu: Geri: Miley Cyrus, "İşimin kalitesi konuşulsun" dedi.   Miley Cyrus, "İşimin kalitesi konuşulsun" dedi. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 10:09 pm

qizemiley demiş ki:
Miley Cyrus, "İşimin kalitesi konuşulsun" dedi. 677779606250

'Hannah Montana' dizisinin genç yıldızı Miley Cyrus, Harper's Bazaar dergisinin şubat sayısına konuştu. "Benim işim iyi bir örnek olmak değil! Sadece işimi adam gibi yapmaya çalışıyorum! Hayranlarımın ebeveyni olacak değilim!" diyen genç yıldız, bu yönde baskılardan rahatsızlık duyduğunu söyledi. Çok genç olduğunu söyleyen

saol cnm bilgi için edd ama mileyye bizde gel ebeeyinim ol demiyoruz harika bir sekilde isini yapıp örnek olmasını bkliyoruz...

Miley Cyrus, "İşimin kalitesi konuşulsun" dedi.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» miley cyrus-7 thing
» miley cyrus-butterfly fly away
» miley cyrus-the climb
» ***MİLEY CYRUS RESİMLER***
» Miley Cyrus ve Timbaland Düeti