hollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hollywood

los angeles en son bomba haberler paylaşım yeri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Miley Evlenmeye Hazır

2 posters
YazarMesaj
qizemiley
Üye
Üye
qizemiley

Miley Evlenmeye Hazır Empty
MesajKonu: Miley Evlenmeye Hazır   Miley Evlenmeye Hazır Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 10:54 am

http://4.bp.blogspot.com/_ip9PgnZ6AvY/S16zE4_0I_I/AAAAAAAAF1g/-OuhZavnVoA/s320/684309688750.jpg

Henüz 17 yaşında olan Amerikalı genç şarkıcı ve oyuncu Miley Cyrus, kendisini evliliğe hazır hissettiğini dile getirdi. Bir süredir meslektaşı Liam Hemsworth'la beraber olan güzel yıldız, "Bu yıl 18 yaşına girmek için sabırsızlanıyorum. Bir an önce Liam'la evlenmek en büyük hayalim. Eskiden evlilikten korkardım ama onun sayesinde tüm korkularım geçti" diye konuştu.
zynp**

zynp**

MesajKonu: Geri: Miley Evlenmeye Hazır   Miley Evlenmeye Hazır Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 6:08 pm

way way mileye bak sen Very Happy hiç acele etmesin bnce daha önnde bi sürü yıllar var yani daha çoook küçük
qizemiley
Üye
Üye
qizemiley

MesajKonu: Geri: Miley Evlenmeye Hazır   Miley Evlenmeye Hazır Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 12:20 am

zynp** demiş ki:
way way mileye bak sen Very Happy hiç acele etmesin bnce daha önnde bi sürü yıllar var yani daha çoook küçük

bencede yanii daha cok küçük hayatını yasamalı onun yasındakiler kopuyo geziyo ki miley dünyanın en zengin cocugu hani Very Happy hayatını çok güzel yaşayabilir ve ve ve ewlenirse gündeme fazla gelmez ve ben onu cok özlerimm yaaaaaaaaaaaa Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Miley Evlenmeye Hazır
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ***MİLEY CYRUS RESİMLER***
» miley cyrus_party in the u.s.a
» miley cyrus-the climb
» miley in yeni konseri <3
» Miley & Jake kiss