hollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hollywood

los angeles en son bomba haberler paylaşım yeri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

joe jonas benim dostum

3 posters
YazarMesaj
sinem*lee min ho
Admin
Admin
sinem*lee min ho

joe jonas benim dostum Empty
MesajKonu: joe jonas benim dostum   joe jonas benim dostum Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 10:35 pm

joe jonas benim dostum Nz16og

Demi Lovato Sonny’nin Yıldızı’nın 2. sezon tanıtımları sürerken, medya üzerinden açıklamalarını sürdürüyor.

17 yaşındakı şarkıcı/oyuncu yakında karşımıza çıkacak olan Camp Rock 2 ve Jonas Brothers hakkında konuştu.

Camp Rock 2: The Final Jam için: “Bu sefer daha fazla müzikal olacak. Daha fazla heyecanlı ve çok daha büyük bir film. İlk filmdeki 10 dansçı yerine 50 dansçımız var.”

Houston Rodeo konserinden sonra büyüleyici Oscar törenine giderken: “Kevin, Nick, Joe ve tabiî ki Danielle ile birlikteydim. Biz sırasıyla, saçımızı ve makyajımızı uçakta yaptık [Houston’dan dönerken]. Rodeo’dan sonra yetişebilmek için 15 dakikamız vardı ve bağırıp duruyorduk.”

Joe hakkında ise “Evet, o benim yakın arkadaşım. O, her zaman arkadaşım olacak, her zaman… O harika. Benim birkaç dostum var, fakat o sadece… harika.”

Demi’nin KIISFM.com’daki röportajını dinleyin. Sonny’ninYıldızı 2. sezon promiyeri bu Pazar, 14 Mart’ta Disney Channel’da olacak
https://dreampop.yetkin-forum.com
qizemiley
Üye
Üye
qizemiley

MesajKonu: Geri: joe jonas benim dostum   joe jonas benim dostum Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 11:44 pm

Admin demiş ki:
joe jonas benim dostum Nz16og

Demi Lovato Sonny’nin Yıldızı’nın 2. sezon tanıtımları sürerken, medya üzerinden açıklamalarını sürdürüyor.

17 yaşındakı şarkıcı/oyuncu yakında karşımıza çıkacak olan Camp Rock 2 ve Jonas Brothers hakkında konuştu.

Camp Rock 2: The Final Jam için: “Bu sefer daha fazla müzikal olacak. Daha fazla heyecanlı ve çok daha büyük bir film. İlk filmdeki 10 dansçı yerine 50 dansçımız var.”

Houston Rodeo konserinden sonra büyüleyici Oscar törenine giderken: “Kevin, Nick, Joe ve tabiî ki Danielle ile birlikteydim. Biz sırasıyla, saçımızı ve makyajımızı uçakta yaptık [Houston’dan dönerken]. Rodeo’dan sonra yetişebilmek için 15 dakikamız vardı ve bağırıp duruyorduk.”

Joe hakkında ise “Evet, o benim yakın arkadaşım. O, her zaman arkadaşım olacak, her zaman… O harika. Benim birkaç dostum var, fakat o sadece… harika.”

Demi’nin KIISFM.com’daki röportajını dinleyin. Sonny’ninYıldızı 2. sezon promiyeri bu Pazar, 14 Mart’ta Disney Channel’da olacak

=/
zynp**

zynp**

MesajKonu: Geri: joe jonas benim dostum   joe jonas benim dostum Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 9:03 pm

demi çok büyük konuşmuş bea baksana şimdi sevgili oldular bile
qizemiley
Üye
Üye
qizemiley

MesajKonu: Geri: joe jonas benim dostum   joe jonas benim dostum Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 1:53 pm

zynp** demiş ki:
demi çok büyük konuşmuş bea baksana şimdi sevgili oldular bile

evet bencede
dünyada hiç birsey için ASLA demiyceksin bencee
her an hersey olabiliyoo
bak şimdii sevgililer
: )

joe jonas benim dostum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ***NİCK JONAS RESİMLERİ***