hollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hollywood

los angeles en son bomba haberler paylaşım yeri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

kristen tutulma fragmanının savaş sahneli istiyor

3 posters
YazarMesaj
sinem*lee min ho
Admin
Admin
sinem*lee min ho

kristen tutulma fragmanının savaş sahneli istiyor Empty
MesajKonu: kristen tutulma fragmanının savaş sahneli istiyor   kristen tutulma fragmanının savaş sahneli istiyor Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 12:47 am

kristen tutulma fragmanının savaş sahneli istiyor Eclipse-logo-title-min

Kristen Stewart, Eclipse Fragmanında savaş sahnelerinin görünmesini istiyor. Sarı Mendil Premiere’inde MTV Kristen’la The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma) filmi hakkında konuştu.Eclipse trailer’ı gelecek ay çıkacak olmasına rağmen Kristen Stewart henüz onun Remember Me‘den önce yayınlanacağını duymamış.

“Gerçekten mi!! Aman tanrım!! Kristen onun en son galası olan Sarı Mendil ‘de MTV News’a “hiçbir fikrim yok!. Ben bile çıkacağını bilmiyordum, yani bu haber benim için yeni” söyledi.

Kristen’nın Eclipse de neyi görmek istediği hakkında hevesli bir fikri var. “Aman tanrım! Uçurumda Jacob’la birlikte çok havalı şeyler oluyor. Jacob mutlaka olmalı. Savaş sahneleri. Yeni doğanlar demeliyim. Yeni doğanlar harika görünecekler.”

Kristen, David Slade‘in Ekimde bitirdiği filmden hiç bir görüntüyü henüz görmediğini söyledi. “Henüz otomatik diyalog yerleştirme bile yapmadım” diyor.

Geçen yılın sonrlarında New york’da New Moon premier’inde bir sonraki filmde heycanın artacağını Edward, Bella, Jacob arasındaki aşk üçgenini fanların görmesi için heyecanlandığını söylemişti.

“Aşk üçgeninin bir probleme dönüşmesini görmek için sabırsızlanıyorum aslında. New Moon’da bir bakıma masumca buna dokunduk ama bu gerçekten çok ama çok gerçek birşeye dönüşüyor” diyor.
https://dreampop.yetkin-forum.com
qizemiley
Üye
Üye
qizemiley

MesajKonu: Geri: kristen tutulma fragmanının savaş sahneli istiyor   kristen tutulma fragmanının savaş sahneli istiyor Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 7:20 pm

qüzelmişşş haber eline emeğine sağlık walla Very Happy
zynp**

zynp**

MesajKonu: Geri: kristen tutulma fragmanının savaş sahneli istiyor   kristen tutulma fragmanının savaş sahneli istiyor Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 6:15 pm

paylaşım için saol ttlım
qizemiley
Üye
Üye
qizemiley

MesajKonu: Geri: kristen tutulma fragmanının savaş sahneli istiyor   kristen tutulma fragmanının savaş sahneli istiyor Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 1:10 am

zynp** demiş ki:
paylaşım için saol ttlım
I love you

kristen tutulma fragmanının savaş sahneli istiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ***KRİSTEN STEWART RESİMLERİ***
» robert ve kristen sevgili olduklarını kabul etti
» kristen stewart "on the road" kadrosunda