hollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hollywood

los angeles en son bomba haberler paylaşım yeri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Selena"nın yeni filmi

YazarMesaj
bratzdunyasi12

bratzdunyasi12

Selena"nın yeni filmi Empty
MesajKonu: Selena"nın yeni filmi   Selena"nın yeni filmi Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 10:15 pm

Herkez biliyordur ama ben yinede bir yayınliyim dedim x)
Selena"nın yeni filmi Dw9iew

İKİ KIZ KARDEŞ
Selena Gomez'ın Yeni Filmini Mercek Altına Alıyoruz.
Selena Gomez'ın dört gözle beklenen yeni filmi ''Ramona and Beezus''un afişi nihayet yayınlandı. Ünlü çocuk kitapları yazarı Beverley Cleary'nin imzasını taşıyan kitaptan sinemaya uyarlanan filmde Selena Gomez'a Joey King eşlik ediyor. Şimdiye kadar bu projeyle ilgili bir şey duymamış mıydınız? O halde ufaktan bir özet geçelim. Kitabın ana karakterleri Ramona ve Beezus, kardeşler. Ramona (Joey King) oldukça enerjik, deli dolu bir kız. Beezus (Selena Gomez) ise Ramona'dan pek hoşlanmıyor ve bu yüzden de kendinden biraz utanıyor, çünkü kardeşlerin birbirlerini sevmesi gerektiğini düşünüyor. Türlü türlü maceralar dönüyor arada pek tabii. Filmde Josh Duhamel, Hutch Dano ve Sela Ward gibi isimler de yer alıyorlar. Aslında tam olarak bu ay gösterime girmesi bekleniyordu filmin, fakat bir son dakika gelişmesiyle gösterim gösterim tarihi ertelendi. Buna göre ''Ramona & Beezus''un yeni gösterim tarihi 23 Temmuz 2010. Hatırlatmış olayım ki Selena'min ve benim yaş günümüz 22 Temmuz 23 Temmuz da gösterime giren bu filmde bize yaşgünü hediyesi gibi birşey olacak. xD
http://www.bratzdunyasi12.blogcu.com

Selena"nın yeni filmi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selena yeni filmi "Monte Carlo"
» Selena Gomez"in Single Kapağı Bi Harika
» selena gomez yeni giyim markası
» Hellcats" nin pilot Filmi
» Miley"in yeni Dostu mate